Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Jak vybrat ledničku?

Chladnička je spotřebič, který nesmí chybět v žádné domácnosti. Proto je důležité si vybrat správný model, který se nejlépe svými parametry hodí do vaší kuchyně. 
Před výběrem si nejprve uvědomte, zda upřednostníte lednici samostatnou nebo s mrazničkou. V jakém poměru by velikost lednice oproti mrazící části měla být. Vše se určitě odvíjí od počtu osob, které se v domácnosti nacházejí. 
Která lednice se hodí do vaší kuchyně?
Pokud přemýšlíte o celkové rekonstrukci kuchyňského prostoru, je určitě dobré volit lednici vestavěnou, která svou barvou a designem nenarušuje novou kompozici pokoje. V případě, že zvolíte volně stojící chladničku, určitě nezapomínejte změřit prostor, který kolem sebe potřebuje. V zadní části je to okolo 5 cm a na bocích 2 cm. Tyto vzdálenosti ovlivňují spotřebu elektrické energie. 
Design dnešních ledniček je různorodý. Na dnešním trhu se nacházejí různé barvy, velikosti, otevírání dveří a kombinace s mrazničkou. Záleží na každém, který typ si zvolí. 
Jaká bude spotřeba energie?
V každém obchodě je na všech lednicích přehledně značena spotřeba energie přístroje. Tato spotřeba je bohužel pouze orientační. Prodejci danou hodnotu udávají na základě ideálních podmínek, ve kterých se přístroj nachází. Ideální průměrná teplota v místnosti je 20°C, lednice by neměla být úplně naplněná a především by se neměla často otevírat. Pokud tyto podmínky nesplňujeme, bude spotřeba energie o něco vyšší.
Slovníček pojmů
Při nákupu nové chladničky se můžeme setkat s výrazy, kterým nerozumíme. Pro usnadnění nabízíme stručný slovníček pojmů. 
Ever Fresh - Speciální vakuový systém pro uchování čerstvých potravin.
(Total) No Frost - Beznámrazový systém
Režim "Dovolená" - V tomto režimu nastaví chladnička 15 °C, aby se v ní během doby nižšího počtu potravin a méně častého používání netvořily nepříjemné pachy.
ECO - Program nastaví v chladničce úsporných 5 °C a v mrazničce - 18 °C.
Party - Funkce časovače a následné akustické indikace vychlazených drinků pro Vaši party.
AntiBacteria - AntiBacteria a další prvky antibakteriální úpravy jsou dnes již téměř standard. Jedná se o různé způsoby ochrany lednice před tvorbou bakterií a pachů, které narušují uložené potraviny.

Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Jak vybrat ledničku? >> Jak vybrat ledničku? Přemýšlíte o koupi nové chladničky? Přečtěte si před výběrem několik základních rad.
Jak vybrat espresso >> Jak vybrat espresso Nákupní rádce při výběru espress. Vybíráte automatické espresso, pákové nebo na kapsle?
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Bazar elektro bílé zboží - nové zboží a bazar praček chladniček, mrázáků, myček...včetně spotřebičů pro domácnost, vysavače, žehličky, klimatizace a další. Inzerce bílého zboží zdarma na Megainzerci. ,Jak vybrat ledničku?


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace